Czas na reklamę

Czas na reklamę
23 grudnia
17:41 2011

Od jakiegoś czasu utarła się wśród klientów banków opinia, że rynek kredytowy niekoniecznie im sprzyja i o kredyt w bankach jest bardzo trudno. Z pewnością jest w tych opiniach sporo prawdy, ponieważ od pewnego czasu banki nie są już tak skore do pożyczania pieniędzy jak to na przykład było przed kryzysem.

Teraz banki zanim pożyczą chociażby złotówkę najpierw kilkakrotnie ją obejrzą, a już z pewnością dokładnie prześwietlą klienta. Szczególnie trudno jest obecnie o kredyty gotówkowe, mimo to idąc za radą doradców finansowych takie ofert można znaleźć. Na przykład meritum bank, który od jakiegoś czasu reklamuje kredyt online, czyli gotówkę przez internet. Nie trzeba więc wystawać w kolejkach, aby dopełnić wszystkich formalności, bowiem w tym banku załatwimy to wszystko przez internet. Ofertę meritum banku przybliżają nam doradcy porównywarki finansowej Comperii, którzy zresztą doradzają nie tylko w sferze kredytowej, ale także lokat bankowych, funduszy. kart czy też kont.

Oferta Meritum Banku przedstawiona jest przez Comperię jako nowość finansowa i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest. Przede wszystkim kredyt online w meritum banko można otrzymać bez wychodzenia z domu, bez posiadania konta w tym banku i do 60 tysięcy w gotówce. Kredyt ten może być przeznaczony na dowolny cel. Ten kto decyduje się na kredyt online w Mmerritum Banku musi przez internet złożyć wniosek i zwrotnym mailem otrzyma wiadomość jak zalogować się na stronie banku oraz poznać wszystkie szczegóły oferty. Wstępna decyzja następuje już po kilkudziesięciu sekundach, natomiast po pozytywnej decyzji u kredytobiorcy pojawi się kurier banku w celu dopełnienia formalności. Po 2-3 dniach na jego koncie pojawią się pieniądze. Jak już na wstępnie zaznaczyliśmy najwyższą możliwą kwotą tego kredytu jest 60 tysięcy złotych z rozłożeniem nawet na 60 rat miesięcznych. Bank przy tym nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli. Wystarczy jeżeli wnioskodawca legitymować się będzie stałymi dochodami i mieć czystą kartę w bik, bo z pewnością bank sprawdzi wszystkich starających się o kredyt online. I jeszcze jednak bardzo ważna wiadomość dla kredytobiorców, kredyt online w meriutum banku oprocentowany jest od 8,9% do 15,9%, zależy to od kwoty kredytu oraz wybranej opcji ubezpieczeniowej.

Wiadomo jak teraz trudno jest w banku otrzymać jakikolwiek kredyt gotówkowy, dlatego jeżeli oferta meriutum banku jest prawdziwa powinna zainteresować klientów. Jestem przekonany, że gdyby tak nie było doradcy z comperii nie zamieszczaliby jej na swoich stronach. Ale warto wszystko sprawdzić i ewentualnie podjąć decyzję.